Merinos Tapeta

Vizioni Kompania jone operon qe nga viti 1996 fillimisht MERT SHPK dhe nga viti 2000 SI MERINOS TAPETE qe ekzgiston ne tregun Shqiptar. Parimi jone kryesor eshte dheia e sherbimeve me te mira per klientet tane Nese klienti na falenderon per nje tapet te blere para 10 vitesh ,ky eshte nje tregues kryesor qe ne jemi ne rrugen e duhur. Misioni Qellimi jone ka qene dhe eshte te jemi te paret ne kualitet dhe sherbime,duke qene gjithmone koerent me produkte te cilesise te fund. Ju meritoni me te miren prandaj si kompani mundohemi te ofrojme sherbime per te gjitha nivelet ekonomike. Tek ne do te gjeni sherbimet nga me te ndryshme:
  • Tapete te prodhuara me teknologjine e fundit
  • Batanije
  • Sistem ngrohje
  • Dysheke ortopedik
  • Mobilje

Tapeta

  Nga rruga vjeter elbasanit mbas tegu 3 km larg nga mullet Tiran

      Tiranë

  +355674549180

  Dërgo Mesazh

përdorim cookies për t'ju dhënë shërbim më të mirë. klikoni për informacion të detajuar